Egyházmegyei ministránstalálkozót tartottak Nyíregyházán
Ünnepi püspöki szentmisével kezdődött az egyházmegyei ministránstalálkozó április 7-én, húsvét fényében Nyíregyházán, a Szent Imre Gimnázium épületében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ünnepi püspöki szentmisével kezdődött az egyházmegyei ministránstalálkozó április 7-én, húsvét fényében Nyíregyházán, a Szent Imre Gimnázium épületében.