Egyházmegyei ministránstalálkozót tartottak Vácott
Egyházmegyei ministránstalálkozót rendeztek Vácott április 22-én, melynek mottója ez volt: „Ugye, lángolt a szívünk?” (Lk 24,32)
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Egyházmegyei ministránstalálkozót rendeztek Vácott április 22-én, melynek mottója ez volt: „Ugye, lángolt a szívünk?” (Lk 24,32)