Egyházmegyei szavalóversenyt rendeztek Nyíregyházán
Tizenegyedik alkalommal rendezték meg a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye szavalóversenyét december 9-én, szombaton a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyházban és plébánián.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Tizenegyedik alkalommal rendezték meg a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye szavalóversenyét december 9-én, szombaton a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-társszékesegyházban és plébánián.