Egyházzenei áhítattal várták a karácsonyt a győri Triangulum Galériában
A december 21-i eseményen Veres András megyéspüspök, valamint Cseh Sándor, a Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelőjének igazgatója mondott köszöntőt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A december 21-i eseményen Veres András megyéspüspök, valamint Cseh Sándor, a Győri Egyházmegye Püspöki Vagyonkezelőjének igazgatója mondott köszöntőt.