Életnagyságú betlehemet állítottak a nagyváradi székesegyház előtt
Az életnagyságú szobrokból álló új betlehemet Böcskei László megyéspüspök áldotta meg december 4-én a püspökség alkalmazottai, a város papsága és az érdeklődő hívek jelenlétében.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az életnagyságú szobrokból álló új betlehemet Böcskei László megyéspüspök áldotta meg december 4-én a püspökség alkalmazottai, a város papsága és az érdeklődő hívek jelenlétében.