Elhunyt Kolbai Mária orsolyita nővér
A Szent Orsolya Rend Római Uniójának Magyar Orsolyita Közössége a feltámadás reményében tudatja, hogy Kolbai Mária OSU nővér életének 91. évében, 2018. december 12-én hazatért a Teremtőhöz.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szent Orsolya Rend Római Uniójának Magyar Orsolyita Közössége a feltámadás reményében tudatja, hogy Kolbai Mária OSU nővér életének 91. évében, 2018. december 12-én hazatért a Teremtőhöz.