Elindult a feltámadási menet Karádról Csíksomlyóra
Április 17-én, húsvét hétfőn a Szent László-emlékévhez is kapcsolódó feltámadási menet indult Gál Péter szervezésében Karádról, a Szent László-templomból.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Április 17-én, húsvét hétfőn a Szent László-emlékévhez is kapcsolódó feltámadási menet indult Gál Péter szervezésében Karádról, a Szent László-templomból.