Elindult a szentségimádási staféta a budapesti Eucharisztikus Világkongresszusra
A Farkasréti Mindenszentek Plébánia kezdeményezésére szentségimádási staféta – imalánc indult az Esztergom-Budapesti Főegyházmegyében június 9-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Farkasréti Mindenszentek Plébánia kezdeményezésére szentségimádási staféta – imalánc indult az Esztergom-Budapesti Főegyházmegyében június 9-én.