Először tartottak találkozót a szatmári egyházmegye roma közösségeinek
Nagykárolyba öt település roma közösségeiből érkeztek hívek május 21-én, az első alkalommal rendezett egyházmegyei találkozójukra.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Nagykárolyba öt település roma közösségeiből érkeztek hívek május 21-én, az első alkalommal rendezett egyházmegyei találkozójukra.