Először ünnepeltek papszentelést Szovátán
A Maros megyei Szovátán a Szentháromság-templomban szentelte pappá a helybéli Kovács Alpár diakónust Kovács Gergely gyulafehérvári érsek július 20-án, szombaton.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Maros megyei Szovátán a Szentháromság-templomban szentelte pappá a helybéli Kovács Alpár diakónust Kovács Gergely gyulafehérvári érsek július 20-án, szombaton.