Elültették Szent Márton körtefáját a szombathelyi püspöki palota kertjében
A Magyar Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében Szent Márton-körtefát ültettek a szombathelyi püspöki palota kertjében október 26-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Magyar Katolikus Kulturális Hetek programsorozat keretében Szent Márton-körtefát ültettek a szombathelyi püspöki palota kertjében október 26-án.