„Én Uram, én Istenem!” – Szabó Sándor gyémántmiséjét ünnepelték Nyíregyházán
Szabó Sándort 1957. március 31-én szentelte áldozópappá Dudás Miklós püspök – azóta eltelt hatvan esztendő a lelkipásztori szolgálatban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szabó Sándort 1957. március 31-én szentelte áldozópappá Dudás Miklós püspök – azóta eltelt hatvan esztendő a lelkipásztori szolgálatban.