Engesztelő imanapot tartottak Egyeken
A Debrecen–Nyíregyházi Egyházmegyéhez tartozó település Szent József-plébániáján is megemlékeztek a fatimai jelenések jubileumáról május 13-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Debrecen–Nyíregyházi Egyházmegyéhez tartozó település Szent József-plébániáján is megemlékeztek a fatimai jelenések jubileumáról május 13-án.