Erdélyi egyházmegyék püspökei találkoztak Gyulafehérváron
A temesvári, váradi, szatmári és gyulafehérvári római katolikus egyházmegyék főpásztorai március 25-én a gyulafehérvári érseki palotában tartották hagyományos évi találkozójukat.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A temesvári, váradi, szatmári és gyulafehérvári római katolikus egyházmegyék főpásztorai március 25-én a gyulafehérvári érseki palotában tartották hagyományos évi találkozójukat.