Erdő Péter diakónusokat szentelt Esztergomban
Erdő Péter bíboros június 13-án, szombaton az esztergomi bazilikában diakónussá szentelte az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye szolgálatára Csepregi Róbertet, Nagy Sándort és Varga Norbertet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Erdő Péter bíboros június 13-án, szombaton az esztergomi bazilikában diakónussá szentelte az Esztergom-Budapesti Főegyházmegye szolgálatára Csepregi Róbertet, Nagy Sándort és Varga Norbertet.