Év végi hálaadás a győri székesegyházban – KÉPRIPORT
December 31-én, a 2016-os év utolsó napján ünnepi szentmise keretében adott hálát az elmúlt év kegyelmeiért Bognár István püspöki irodaigazgató, székesegyházi plébános.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
December 31-én, a 2016-os év utolsó napján ünnepi szentmise keretében adott hálát az elmúlt év kegyelmeiért Bognár István püspöki irodaigazgató, székesegyházi plébános.