Ezüstmiséjét ünnepelte Ózdon Lipusz László
Új parókust köszöntöttek az ózdi hívek július 10-én Bodnár Dániel személyében. Egy héttel később, július 17-én a városban már régóta szolgáló lelkipásztor, Lipusz László ezüstmiséjén együtt ünnepeltek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Új parókust köszöntöttek az ózdi hívek július 10-én Bodnár Dániel személyében. Egy héttel később, július 17-én a városban már régóta szolgáló lelkipásztor, Lipusz László ezüstmiséjén együtt ünnepeltek.