Fatimai engesztelés Szombathely-Szentkirályon
Július 13-án engesztelő imaórát tartottak a szombathely-szentkirályi Szent István-templomban. Az imaórát követő szentmisét Magyaros László, a győri székesegyházi plébánia káplánja mutatta be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 13-án engesztelő imaórát tartottak a szombathely-szentkirályi Szent István-templomban. Az imaórát követő szentmisét Magyaros László, a győri székesegyházi plébánia káplánja mutatta be.