Fatimai engesztelés Toronyban
Július 13-án Toronyban gyűltek össze a plébánia és a filiák hívei, hogy a Szűzanyát köszöntsék.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 13-án Toronyban gyűltek össze a plébánia és a filiák hívei, hogy a Szűzanyát köszöntsék.