Fatimai engesztelő szentmisét tartottak Győrben – KÉPRIPORT
Június 13-án, hétfőn a felvidéki Szentantal-Bacsfa búcsújáróhely plébánosa, Sranko László mutatott be fatimai engesztelő szentmisét a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 13-án, hétfőn a felvidéki Szentantal-Bacsfa búcsújáróhely plébánosa, Sranko László mutatott be fatimai engesztelő szentmisét a győri Nagyboldogasszony-székesegyházban.