Felavatták a felújított Szentháromság-szobrot Vácrátóton
Szentmise keretében áldották meg és avatták fel a restaurált, csaknem 240 éves Szentháromság-szobrot május 19-én, pénteken a Pest megyei Vácrátóton.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szentmise keretében áldották meg és avatták fel a restaurált, csaknem 240 éves Szentháromság-szobrot május 19-én, pénteken a Pest megyei Vácrátóton.