Félévkezdő értekezletet tartottak a nevelési intézmények vezetői Kalocsán
Intézményvezetői értekezlettel kezdték a tavaszi tanítási félévet a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye köznevelési intézményeinek vezetői Kalocsán február 15-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Intézményvezetői értekezlettel kezdték a tavaszi tanítási félévet a Kalocsa-Kecskeméti Főegyházmegye köznevelési intézményeinek vezetői Kalocsán február 15-én.