Felszentelték a debrecen-józsai Szent György-templomot
Palánki Ferenc megyéspüspök november 22-én, Krisztus Király ünnepén felszentelte a Debrecen-Józsa városrészben az egyházmegye új, Szent György-templomát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc megyéspüspök november 22-én, Krisztus Király ünnepén felszentelte a Debrecen-Józsa városrészben az egyházmegye új, Szent György-templomát.