Felszentelték a vajdasági Mohol kétszáz éves templomát
Fazekas Ferenc szabadkai megyéspüspök ünnepi szentmise keretében szentelte fel a moholi Szent György-templomot október 19-én, szombaton.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Fazekas Ferenc szabadkai megyéspüspök ünnepi szentmise keretében szentelte fel a moholi Szent György-templomot október 19-én, szombaton.