Felszentelték az iraki Erbílben a Szent Péter és Pál-templomot
Június 29-én, Szent Péter és Szent Pál ünnepén szentelték föl az iraki Kurdisztánban az új templomot. A szertartást Louis Raphael Sako káld pátriárka vezette.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 29-én, Szent Péter és Szent Pál ünnepén szentelték föl az iraki Kurdisztánban az új templomot. A szertartást Louis Raphael Sako káld pátriárka vezette.