Ferenc pápa részt vett a római egyházmegye találkozóján
A pápa június 19-én, hétfőn este a Lateráni Keresztelő Szent János-főszékesegyházban találkozott az egyházmegye segédpüspökeivel, papjaival és lelkipásztori munkatársaival.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A pápa június 19-én, hétfőn este a Lateráni Keresztelő Szent János-főszékesegyházban találkozott az egyházmegye segédpüspökeivel, papjaival és lelkipásztori munkatársaival.