Ferenc pápa szentmisét mutatott be az idén elhunyt püspökök és bíborosok lelki üdvéért
A Szentatya november 3-án szentmisét mutatott be a Szent Péter-bazilikában az elmúlt egy év folyamán elhunyt püspökök és bíborosok lelki üdvéért.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szentatya november 3-án szentmisét mutatott be a Szent Péter-bazilikában az elmúlt egy év folyamán elhunyt püspökök és bíborosok lelki üdvéért.