Ferenc pápa Twitter-üzenete a rabszolgaság ellen
A Szentatya mai, december 2-ai felhívása: „Soha többé rabszolgákat! Mindannyian fivérek és nővérek vagyunk.”
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szentatya mai, december 2-ai felhívása: „Soha többé rabszolgákat! Mindannyian fivérek és nővérek vagyunk.”