Ferences testvérek újmiséi Pannonhalmán
Két ferences szerzetestestvér tartott újmisét január 26-án a pannonhalmi Szent Márton-bazilikában. Kis Balázs Efrém OFM a diákmisét, Gács Botond Paszkál OFM a konventmisét celebrálta.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Két ferences szerzetestestvér tartott újmisét január 26-án a pannonhalmi Szent Márton-bazilikában. Kis Balázs Efrém OFM a diákmisét, Gács Botond Paszkál OFM a konventmisét celebrálta.