Fertőd-Süttörön énekelt a Szentegyházi Gyermekfilharmónia – KÉPRIPORT
A helyi önkormányzat meghívására decemberben karácsonyi koncertet adott a 160 tagú székelyföldi Szentegyházi Gyermekfilharmónia a fertőd-süttöri Szent András-templomban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A helyi önkormányzat meghívására decemberben karácsonyi koncertet adott a 160 tagú székelyföldi Szentegyházi Gyermekfilharmónia a fertőd-süttöri Szent András-templomban.