Fiatalok találkoztak szerzetesközösségekkel Nyíregyházán
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Ifjúsági Irodája fiatalok és szerzetesek találkozóját rendezte meg február 4-én a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-plébánián.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye Ifjúsági Irodája fiatalok és szerzetesek találkozóját rendezte meg február 4-én a nyíregyházi Magyarok Nagyasszonya-plébánián.