Főegyházmegyei ministránstalálkozó Veszprémben
A veszprémi Boldog Gizella Szeminárium papnövendékei szervezésében április 25-én tartották a szokásos évi főegyházmegyei ministránstalálkozót – tájékoztat a Veszprémi Érsekség.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A veszprémi Boldog Gizella Szeminárium papnövendékei szervezésében április 25-én tartották a szokásos évi főegyházmegyei ministránstalálkozót – tájékoztat a Veszprémi Érsekség.