Fogadalomtételt ünnepeltek a verbiták Kőszegen – KÉPRIPORT
Szeptember 8-án, Kisboldogasszony ünnepén Kőszegen, a Szent Imre Missziósházban két verbita szerzetes tett örökfogadalmat, ketten pedig megújították fogadalmukat az Isteni Ige Társaságában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 8-án, Kisboldogasszony ünnepén Kőszegen, a Szent Imre Missziósházban két verbita szerzetes tett örökfogadalmat, ketten pedig megújították fogadalmukat az Isteni Ige Társaságában.