Föld és ég között című kiállítás megnyitója – beszámoló
2017.06.24. – A Múzeumok Éjszakáján, a Városház téren tartott ünnepség keretében nyílt meg, a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum „Föld és ég között” című új kiállítása.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2017.06.24. – A Múzeumok Éjszakáján, a Városház téren tartott ünnepség keretében nyílt meg, a Székesfehérvári Egyházmegyei Múzeum „Föld és ég között” című új kiállítása.