„Gyarapodtál-e a szeretetben?” – Tedeum a kaposvári székesegyházban
Június 14-én, pénteken tartották a Nagyboldogasszony Iskolaközpont év végi hálaadó szentmiséjét a kaposvári székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Június 14-én, pénteken tartották a Nagyboldogasszony Iskolaközpont év végi hálaadó szentmiséjét a kaposvári székesegyházban.