Hagyományos pálinkamegáldást tartottak Kalocsán
Bábel Balázs érsek áldotta meg az idei főzésű pálinkákat Kalocsán a Szent István király-templomban december 4-én, Szent Miklós püspök, a pálinkafőzők védőszentjének közbenjárását kérve.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Bábel Balázs érsek áldotta meg az idei főzésű pálinkákat Kalocsán a Szent István király-templomban december 4-én, Szent Miklós püspök, a pálinkafőzők védőszentjének közbenjárását kérve.