Hálát adtak az elmúlt esztendő kegyelmeiért Nagyváradon
A polgári év utolsó napján, Szent Szilveszter pápa ünnepén hálaadó szentmisét tartottak a nagyváradi székesegyházban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A polgári év utolsó napján, Szent Szilveszter pápa ünnepén hálaadó szentmisét tartottak a nagyváradi székesegyházban.