Hamvazószerda-stációs szentmise Szombathelyen
Február 18-án, hamvazószerdán, az oladi Batthyány-templomban tartották Szombathelyen az első nagyböjti stációs szentmisét – tájékoztat az egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Február 18-án, hamvazószerdán, az oladi Batthyány-templomban tartották Szombathelyen az első nagyböjti stációs szentmisét – tájékoztat az egyházmegye.