Harmadjára rendezték meg a nemzetiségi napot a Szombathelyi Egyházmegyében
Szeptember 25-én harmadszor rendezték meg az egyházmegyei nemzetiségi napot Felsőszölnökön, szlovén, német és horvát ajkú hívek részvételével.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Szeptember 25-én harmadszor rendezték meg az egyházmegyei nemzetiségi napot Felsőszölnökön, szlovén, német és horvát ajkú hívek részvételével.