Harmincéves püspöki jubileumot ünnepeltek Pécsen
Mayer Mihály volt pécsi megyéspüspök és Várszegi Asztrik nyugalmazott pannonhalmi főapát püspökké szentelésének 30. évfordulóját ünnepelték a pécsi székesegyházban február 11-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Mayer Mihály volt pécsi megyéspüspök és Várszegi Asztrik nyugalmazott pannonhalmi főapát püspökké szentelésének 30. évfordulóját ünnepelték a pécsi székesegyházban február 11-én.