Három diakónust szenteltek Veszprémben
Október 28-án, Szent Simon és Tádé apostolok ünnepén Márfi Gyula veszprémi érsek diakónussá szentelte Merva Pétert, Simon Lászlót, valamint Szabó Zoltánt, a Veszprémi Főegyházmegye papnövendékeit.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 28-án, Szent Simon és Tádé apostolok ünnepén Márfi Gyula veszprémi érsek diakónussá szentelte Merva Pétert, Simon Lászlót, valamint Szabó Zoltánt, a Veszprémi Főegyházmegye papnövendékeit.