Három éve tart hétköznapi szentmiséket Ferenc pápa a Szent Márta-házban
Ma, március 22-én éppen három éve már annak, hogy Ferenc pápa először misézett a Szent Márta-házban „külsősök”, vagyis nem a pápai ház tagjainak részvételével.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ma, március 22-én éppen három éve már annak, hogy Ferenc pápa először misézett a Szent Márta-házban „külsősök”, vagyis nem a pápai ház tagjainak részvételével.