Három püspök adta át a debreceni börtön új imatermét
Az új imaterem, melyet három történelmi egyház püspöke áldott meg, május 10-én nyílt meg a Hajdú-Bihar Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az új imaterem, melyet három történelmi egyház püspöke áldott meg, május 10-én nyílt meg a Hajdú-Bihar Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben.