Hat nővér hunyt el egy olasz kolostorban koronavírus-fertőzés miatt
Egy észak-olaszországi kolostorban hat nővér meghalt, kilenc nővért még mindig kórházban kezelnek a COVID-19 betegség miatt, négyen felgyógyultak a betegségből.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Egy észak-olaszországi kolostorban hat nővér meghalt, kilenc nővért még mindig kórházban kezelnek a COVID-19 betegség miatt, négyen felgyógyultak a betegségből.