Házat kapott Mohácson a Katolikus Karitász
A mohácsi karitászcsoport új helyen, egy négyszáz négyzetméteres házban folytatja egyre bővülő tevékenységét. Az új székhelyet Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg november 18-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A mohácsi karitászcsoport új helyen, egy négyszáz négyzetméteres házban folytatja egyre bővülő tevékenységét. Az új székhelyet Udvardy György pécsi megyéspüspök áldotta meg november 18-án.