Kirándulást szervezünk hittanos gyerekeknek a Martonvásári Agroverzumba.

Gyülekező, indulás: 2024 július 26. (péntek) reggel 8 órakor a Szent István Templom bejárata előtt.

Program:

Varázslatos színek (Színes kísérletek a növények világában) foglalkozáson. Mely elsősorban alsó tagozatosoknak készült, de a nagyobbaknak is biztosan fog tetszeni! Megtekintjük az Agroverzum állandó kiállítását. Felfedezzük az Angolparkot (játék, séta a parkban). Fagyizás.

Költségek: A belépőjegy 3500 Ft.

Mindenki hozzon magának egész napra enni és innivalót, valamint költő pénzt, hogy el tudjunk menni fagyizni.

Érkezés: kb. 16 órára a Szent István Templom parkolójába.

Fontos: személygépkocsikkal szeretnénk menni, ezért, aki tud az segítsen a gyerekeket átvinni és visszahozni, ha tud saját autóval.

A KARITÁSZ a rászoruló gyerekek belépőjét fizeti, de ezt kérjük előre jelezzék!

Jelentkezni lehet:

a Szent István templomban az irodán (nyitvatartás: Hétfő, szerda, péntek: 17 –19 óráig, tel.: 06-23-951-323), illetve személyesen Gyarmati Mónikánál vagy Várnagyné Dávid Zsuzsánál a vasárnapi délelőtti szentmise előtt vagy után.