Hodászi óvodások kántáltak a nyíregyházi püspöki hivatalban
Ismét karácsonyi műsort adtak a hodászi Angyalok Kertje Görögkatolikus Óvodába járó gyerekek a nyíregyházi püspöki hivatalban december 11-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ismét karácsonyi műsort adtak a hodászi Angyalok Kertje Görögkatolikus Óvodába járó gyerekek a nyíregyházi püspöki hivatalban december 11-én.