Húszéves a budai Szent Angéla Ferences Általános Iskola és Gimnázium
Jubileumi gálával ünnepelte február 28-án a Szent Angéla-iskola fennállásának 20. évfordulóját – tájékoztatott Szalai Gábor László igazgató.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Jubileumi gálával ünnepelte február 28-án a Szent Angéla-iskola fennállásának 20. évfordulóját – tájékoztatott Szalai Gábor László igazgató.