Húszéves a gyilkos-tói Szent Kristóf-kápolna
Július 25-én búcsút és jubileumot ünnepeltek a Gyilkos-tó melletti Szent Kristóf-kápolnánál, amely húsz évvel ezelőtt épült. Az ünnep keretében egy székely kaput és járműveket is megáldottak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Július 25-én búcsút és jubileumot ünnepeltek a Gyilkos-tó melletti Szent Kristóf-kápolnánál, amely húsz évvel ezelőtt épült. Az ünnep keretében egy székely kaput és járműveket is megáldottak.