Húszéves a hodászi görögkatolikus templom
Március 25-én a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nagyközség Örömhírvétel-templomában a virágvasárnapi Szent Liturgián a templom húszéves jubileumáról is megemlékeztek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Március 25-én a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei nagyközség Örömhírvétel-templomában a virágvasárnapi Szent Liturgián a templom húszéves jubileumáról is megemlékeztek.